Mam na imię Paulina, pochodzę z pięknego miasta Sandomierza, gdzie przy jeszcze piękniejszej ulicy Salve Regina znajduje się mój rodzinny dom. Jestem absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki (uczęszczałam do klasy o profilu matematyczno-informatycznym). Aktualnie studiuję informatykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Moje hobby? Rower i Scrabble - to jest to, co tygryski lubią najbardziej :) Moja muzyka? Przede wszystkim Kult i pochodne, ogólnie preferuję rocka (w każdej odmianie); uwielbiam również polski big bit z lat '60 i '70 (szczególnie Czerwone Gitary) i poezję śpiewaną (głównie Stare Dobre Małżeństwo oraz Dom o Zielonych Progach).

Co lubię w Salve? Kocham to miejsce. Uwielbiam siedzieć na wzgórzu, gdy jest ciepło, czy to sama, czy z przyjaciółmi. To takie spokojne miejsce... Od dziecka zachwycam się świetnymi widokami na bliższą i dalszą okolicę (można mnie tam spotkać z lornetką ;)).
Co mnie denerwuje w Salve? Już w mniejszym stopniu - śmieci. BikeEquipaSandomierz spełniła moje "marzenie" - dzięki ich fascynacji tym cudownym miejscem na wzgórzu stanął stabilny kosz (z popielniczką!), którym teraz się opiekują. Cieszę się, że większość odwiedzających Salve nie tylko dostrzegła ten nowy pożyteczny element, ale również korzysta z niego w odpowiedni, przeznaczony do tego, sposób.
Niestety, nadal wkurza mnie brak oświetlenia na całej długości ulicy (w wąwozie). Wieczorami/w nocy jest naprawdę nieprzyjemnie. Czy to się kiedyś zmieni? Mam taką cichą nadzieję...

 

 

Skargi? Wnioski? Zażalenia? ;)

faramka@o2.pl